Wiadomości przeróżne

Czy gaz rozweselający naprawdę rozśmiesza???

smiech1Sedacja wziewna gazem rozweselającym ( podtlenkiem azotu ) jest doskonałą i bardzo bezpieczna metodą walki z dentofobią. Zarówno mali, jak i dorośli pacjenci, z wysokim poziomem lęku stomatologicznego, bardzo chętnie siadają na fotel ” z maseczką”. Zabieg polega na oddychaniu przez specjalna maseczkę nosową i wdychaniu mieszaniny podtlenku azotu i tlenu. Czasami gaz wywołuje uśmiech, a czasem po prostu pozwala na zrelaksowanie i odprężenie, na uzyskanie błogiego stanu zobojętnienia.
Po leczeniu, przez maseczkę podawany jest tlen, więc działanie gazu jest bardzo szybko wyeliminowane.

 

Nowa różdżka  27.07.2014

wandWróżka Zębuszka ma nową różdżkę!!!

Innowacyjny system znieczulenia komputerowego The Wand STA jest już dostępny w naszym gabinecie!! Dla najmłodszych pacjentów, a także dla dorosłych, którzy boją się tradycyjnego zastrzyku, to prawdziwy przełom. Znieczulenie „magiczną różdżką” jest niezwykle komfortowe dla Pacjenta, a jednocześnie bardziej skuteczne. Działa natychmiast po podaniu, więc czas spędzony na fotelu będzie krótszy.
Polecamy wszystkim:):)

 

 

       Pudełeczka 27.06.2014 

pudelkaW tych cudownych, bajkowych pojemniczkach najmłodsi Pacjenci Wróżka Zębuszka – Stomatologia chowają… swoje ząbki. Aż miło popatrzeć jak mija dziecięcy strach przed ruszającym się ząbkiem kiedy wiedzą, że ich mleczaki niczym piracki skarb trafią do tak oryginalnego pudełeczka:)

 

 

 

 

Relacja z Dnia Kobiet 08.03.2014

 

                                                                         Drogie Panie,
życzymy Wam szerokich i pięknych uśmiechów, oczywiście nie tylko dzisiaj:)
A na zdjęciach mała fotorelacja z nieco szybszych, bo czwartkowych obchodów Dnia Kobiet
123
supermanka kopia

Zaproszenie na Dzień Kobiet 06.03.2014
Dzień Kobiet już 6 marca !!!!

Tylko 6 dnia marca na każdą z Pań czekać będą: Na powitanie: soczek zdrowy dla zębów oraz przekąski smaczne dla podniebienia. Na fotelu: bezbolesne leczenie zębów w otoczeniu pachnących kwiatów oraz relaksującej muzyki. Na pożegnanie: rabat w kwocie 50 złotych na usługę stomatologiczną wykonaną 6.03.2014 + prezent w postaci pakietu higienicznego: szczoteczka, pasta, płyn do płukania zębów.

Ps. A na nasze mniejsze Pacjentki dodatkowo czekać będą wózkowo-zębuszkowe prezenty przygotowane z myślą o najmłodszych kobietkachJ

 

zakochane szczoteczki kopiaWalentynki 14.02.2014

 

Dla wszystkich zkochanych, para szczoteczek w prezencie.

 

 

 

 

 

 

14887 488181574614660 857884642 n

 
 
Pani Higienistka radzi …. 02.02.2014
Zapraszamy do zakładki PORADY
 
Przedstawiamy Panią higienistkę stomatologiczną, która już od przyszłego tygodnia na łamach naszego FB będzie udzielała porad dotyczących szeroko pojętej pielęgnacji zębów. Obiecujemy, że będzie rzeczowo i ciekawie!!!:)
 
 
 
 
 
 
 
g4
 
Smacznego 15.01.2014
 
Angielskie przysłowie mówi: zjedz jedno jabłko dziennie, a lekarz nie będzie ci wcale potrzebny. Dbając o zdrowie i my stosujemy się do mądrych rad, przy okazji częstując naszych Pacjentów pysznymi, zielonymi jabłuszkami. A zdrowe jabłka naprawdę cieszą się dużym powodzeniem w naszym gabinecie:) Przyjdźcie i spróbujcie sami. Zapraszamy:)